Pergola ve Kış Bahçesi

Teknolojinin gelişmesi, yapılarda da benzersiz çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Yaşam alanlarının daha dinamik ve etkileyici gözükmesini sağlayan Otomatik pergola, Kış bahçesi ve Teras kapatma çözümlerimizi, oda konforunda yaşam alanları düşüncemiz ile anahtar teslim olarak inşa ediyoruz.

Otomatik Pergola

Geçmişte açık alanlarda güneş ve soğuktan korunmak için bez branda ve şemsiye gibi sistemler kullanılmaktaydı. Teknolojinin gelişmesi, ihtiyaçların artması ve yaşam kalitesinin yükselmesi ile yeni sistemler üretilmeye başlanmış ve otomatik pergola sistemi ortaya çıkmıştır.

Pergola Latince’de saçak anlamını taşımaktadır. İtalyanca’da gölgelik anlamlarına gelebilmektedir. Pergola bir tente sistemi şeklindedir ve üstü açık ve yarı açık modelleri de mevcuttur.  Konutunuzun mimarisine ve zevkinize göre ahşap, çelik ve alüminyum çözümler ürettiğimiz otomatik pergola sistemi ile açık alanlarınızı yıl boyunca isteğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Otomatik pergola açılır ve kapanır özelliğe sahip olduğu için sizi yaz mevsiminde güneş ışınlarından korurken, kış mevsimlerinde kar ve yağmurdan korur.  Pergolalar kamelyalara benzetilseler de, Pergolaların üstünün açık olmasından dolayı kamelyalardan farkları bulunmaktadır.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi sistemleri, teknolojinin yenilikleri arasında en göze çarpanıdır. Mevsimlerin zorlayıcı etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayan bu sistem, insanların daha konforlu ve sıcak bir alanda bulunması için idealdir. Açık alanların keyfini her mevsim yaşamak isteyenler için cam, profil ve çelik kullanılarak oluşturduğumuz çözümlerimiz ile konutunuzda görsel açıdan estetik, teknik açıdan mükemmel bir değişimi garanti ediyoruz.