Konteyner Ev

Günümüzün mimari gelişimleri betonarme evlere göre herkes için ulaşılabilir, ekonomik, modern ve taşınabilir oluşu ile konteyner evlere olan talebi arttırmıştır. Konteyner dünyada müştemilat, misafir evi ve kır evi gibi pek çok amaçlarla kullanılmaktadır. Konteyner evler son zamanlarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır.

Bu yenilikçi yaklaşım aşağıdaki nedenlerden ötürü tercih sebebi olmaktadır.

  • Maliyeti düşük, üretimi hızlıdır.
  • Modern mimari tasarımlara sahiptir
  • Her iklim koşulunda kullanılabilir.
  • Hafif ve bütün yapı oluşu ile depreme dayanıklıdır.
  • Birçok kez farklı lokasyonlara kolaylıkla taşınabilir.

Tıpkı çelik konstrüksüyon ev gibi, bu yenilikçi yaklaşımın giderek yaygınlaşması için pek çok sebep var ama tabii ki en önemlisi, bu taşınabilir evlerin çok kısa bir sürede sizin için sıcacık bir yaşam alanına dönüşebileceğidir.

Yapılaşmaya uygun olan veya mümkün olmayan doğal yerlerde size modern ve sıcak bir yaşam alanı sahibi yapabilecek pek çok konteyner tasarımlarım ve uygulamalarımız ile harika çözümler sunuyoruz.

Anahtar teslim olarak projelendirdiğimiz konteyner evlerin ana malzemesi olan konteynerlar fabrikalarda ileri teknoloji ile kullanım amacına göre monoblok, demonte ve birleşimli olacak şekilde izolasyonlu bir şekilde üretilmektedir üretilmektedirler. Tüm elektrik ve sıhhi tesisatları sıva üstü veya sıva altı olarak tercihe göre uygulanmaktadır. Ayrıca standart çatı tasarımları haricinde eğimli ve özel çatı imalatları da yapılabilmektedir.

Breud olarak konteyner ev projelerimizde tasarım ve estetik özelliklere önem verdiğimiz kadar, teknik olarak ihtiyaçlarınıza ve konteyner evinizin bulunacağı ortamın doğal koşullarını da düşünerek çalışmalarımızı yürütüyoruz. BREUD bilgi ve tecrübesi ile imal edilen konteyner evler uzun ömürlü ve sorunsuzdur.