Güvenlik Sistemleri

Günümüzde suç oranı her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde bu oran kırmızı seviyelerdedir.  Özellikle evlerimizde sevdiklerimiz ile birlikte güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamak en doğal beklentimizdir. BREUD olarak evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlayacağınız teknolojik çözümlerimiz ile sizlere üstün güvenlik çözümleri sunuyoruz. Çünkü güvenlik hassasiyet taşıyan bir konudur. Mal güvenliğinin ve can güvenliğinin korunması için teknolojinin kullanılması, oluşabilecek zararların önüne büyük ölçüde geçmektedir.

Güvenlik kamerası, hırsız alarm, geçiş sistemleri ve daha bir çok konuda sahip olabileceğiniz en iyi sistem çözümlerimiz ile dış tehditlere karşı en etkili şekilde korunursunuz.

Güvenlik Kamerası

Breud olarak güvenlik kamerası çözümlerimizde oldukça hassas ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Projelerimizde kalite ve sorunsuzluk en önemli kriterimizdir.

Birinci sınıf üreticiler ile iş ortaklığımız ile sizlere en kaliteli ürünlerle güvenlik kamerası sistemi çözümleri üretebiliyoruz. Çözümlerimiz sadece izle ve kaydet üzerine kurulu değil, analiz ve uyarı sistemlerine de sahiptir. Güvenlik kamerası sistemlerimiz kendi kendisini yönetebilir, tehdit algıladığında önceden tanımlanmış şekilde harekete geçebilir ve belirlenen kişi ve kurumları uyarabilir niteliktedir.

Projelerimizde kullandığımız yazılım ve donanım ürünleri tüm güvenlik ve kalite standartlarını desteklemektedir. 4K görüntü kalitesi ile izleme yapabilir, alınan görüntüleri uzun süreli kayıt altına alabilir ve kameralarınızı bir insan gözü gibi kullanarak akıllı bir video analiz sistemine sahip olabilirsiniz. Breud güvenlik kamerası çözümleri ile maksimum verimlilikte güvenlik sistemine sahip olursunuz.

Yangın Alarmı

Yangın evlerimiz için karşılaşmak istemeyeceğimiz ciddi bir konudur. Bir kıvılcımın kocaman bir ormanı yakmaya yetecek güçte olduğunu biliyoruz. Bu nedenle evlerimizde yangına karşı önlem almak bizi yangın tehlikesine karşı koruyacaktır.

Kısmen göz önünde meydana gelen yangına sebebiyet verecek olaylara müdahale imkanınız varken evinizde değilken ya da uykudayken bu durum imkansızdır. Veya yangın sırasında çıkan zehirli gazları soluyarak bilincinizi kaybetmeniz halinde müdahale etme imkanınız yoktur. BREUD yangın tehlikelerine karşı, hızlı müdahale etme özelliğiyle olası kayıpların önüne geçebileceğiniz yangın alarm sistemi konularında kaliteli çözümler sunar.