MİMARİ VE DEKORASYON

Yaşam alanınızda daha fonksiyonel, modern ve estetik dokuya sahip yenilik arayışı içerisindeyseniz önceliğimiz isteklerinizi ve beğenilerinizi anlayarak, ihtiyacınızı en doğru şekilde ortaya çıkartmaktır.

BREUD olarak mimari ve dekorasyon projelerimizde kullanım alanlarına göre en verimli yerleşim planları oluşturup, mobilyadan aydınlatma armatürlerine, zemin seçiminden kullanılacak renklere ve aksesuarlara kadar yenilikçi fikirlerimizi, bilgimizi ve tecrübemizi beklentileriniz doğrultusunda kullanarak sizinle ortak bir çalışma yürütüyoruz.

Sonrasında ise istek ve beğenilerinizi tecrübe ve fikirlerimiz ile mimari ve teknik esasların ışığında birleştirerek sizin için en uygun olan çözümü sizinle birlikte tasarlıyor ve projemizi hayata geçiriyoruz.

Projede kullanılacak olan malzemeler, markalar ve işin teslim süresini önceden görüşerek ek maliyetler ile karşılaşmadan, belirlenen zamanda işi teslim ederek projemizi tamamlıyoruz.

İNŞAAT VE TADİLAT

İnşaat ve tadilat işlerinde öncelikle üzerinde durduğumuz nokta problemleri, talepleri ve çözümleri doğru bir şekilde tespit etmektir. Devamında ise yapılması planlanan işi en iyi şekilde projelendirmek ve projeye uygun olarak imalat sürecinin yürütülmesidir. Uygulama ve hizmetlerimizi yeni yapı ve eski yapı ayrımı olmaksızın, standartlara uygun şekilde sunuyor, mevcut yapılarınızın ihtiyaçları için yapının niteliğine göre rekonstrüksiyon ve restorasyon çalışmaları da yürütüyoruz.

Özellikle tadilat ihtiyaçlarınız da konutunuzun temelinden çatısına kadar her noktası gözden geçirerek profesyonel bir tadilat projesi hazırlıyoruz. Çatı, tavan, duvar, zemin, cephe, havuz, mutfak ve banyo projeleri ile ilgili teknik detayları, malzemeleri, sarfiyat analizlerini, maliyet analizleri ve iş planlaması gibi çalışmalarımızı titiz bir şekilde yürütüyoruz.

Müşterimiz ile fikir birliğine vardıktan sonra imalat aşamasına geçerek sorunsuz bir şekilde imalatın projeye uygun olarak bitirilmesine ve planlanan zamanda işin teslim edilmesine özen gösteriyoruz. Projelendirme çalışmalarındaki başarımız, müşterilerimizin ek maliyet ve daha başka negatif durumlarla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

BREUD olarak her türlü imalatımız da kendi alanında kalitesini ispatlamış, daha önce denenmiş, TSE, CE ve ISO gibi kalite belgesine sahip malzemeler kullanıyoruz.